جمعیت هلال احمر استان البرز | استقبال اعضای کانون دانشجویی دانشگاه آزاد از دانشجویان ورودی جدید

جمعیت هلال احمر استان البرز

چهارشنبه، 5 تیر 98 - ساعت 40 :38: 11

نوشته شده در تاریخ 2 مهر 97 چاپ

استقبال اعضای کانون دانشجویی دانشگاه آزاد از دانشجویان ورودی جدید

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، اعضای کانون دانشجویی دانشگاه آزاد واحد کرج با برپایی ایستگاه سلامت از دانشجویان و کارکنان استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛

محمد باقر خلفی، سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز با حضور در دانشگاه آزاد کرج و بازدید از فعالیت اعضای کانون دانشجویی هلال احمر این دانشگاه گفت: با توجه به اینکه یکی از اهداف سازمان جوانان حمایت از زندگی و سلامت انسانها است، اعضای کانون دانشجویی دانشگاه آزاد در آغاز ترم جدید با برپایی ایستگاه سلامت در سطح دانشگاه دانشجویان را با اصول،اهداف، فعالیت‌ها و برنامه‌های کانونهای جمعیت هلال‌احمر آشنا کردند و قند و فشار خون کارکنان، اساتید و دانشجویان را کنترل کردند.

وی افزود: دانشجویان هلال احمری برای حمایت از هموطنان سیستان و بلوچستانی، مراجعه کنندگان به چادرهای جوانان را به پویش نذر آب دعوت و از علاقمندان برای کلاس‌های کمک‌های اولیه و عضویت در کانون دانشجویی ثبت‌نام کردند.

در نشست مشترکی که معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز با معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد کرج داشت، حسن شوندی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با اعلام رضایت از فعالیت اعضای هلال احمر بیان کرد: کانون دانشجویی هلال احمر برای سازماندهی و تقویت روحیه انسان‌دوستی در بین دانشجویان برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و عام‌المنفعه زیادی را در سطح دانشگاه انجام می‌دهند که نیروهای زیادی را توانستند در این کانون جذب کنند.

شوندی با اعلام اینکه جمعیت هلال احمر سازمانی مقبول در جامعه است، اظهار داشت: در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانشگاه میتواند با همکاری جمعیت هلال احمر و اعضای فعال این نهاد برنامه های زیاد و تاثیرگذاری را در سطح دانشگاه برگزار کرد.

گفتنی است، معاون امور جوانان جمعیت هلال استان البرز به همراه رییس اداره دانشجویی و جوانان در روز اول مهر از کانون دانشجویی دانشگاه آزاد کرج نیز بازدید کردند و به اعضای کانون این دانشگاه که در حال عضوگیری از دانشجویان ورودی جدید بودند تبریک گفتند.

 

photo_2018-09-24_17-46-09.jpg

 

تنظیم:هدیه الزهرا خوشنویس

نویسنده:مهدی دودانگه

Back To Top