جمعیت هلال احمر استان البرز | مراسم اختتامیه طرح شوق رویش برگزار شد.

جمعیت هلال احمر استان البرز

چهارشنبه، 5 تیر 98 - ساعت 32 :34: 11

نوشته شده در تاریخ 13 مهر 97 چاپ

مراسم اختتامیه طرح شوق رویش برگزار شد.

آیین اختتامیه طرح تابستانی شوق رویش در جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و اعضای جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛

محمد باقر خلفی گفت: طرح تابستانی شوق رویش برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان در مراکز هلال احمر سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی مهمترین هدف اجرای طرح شوق رویش را غنی سازی اوقات فراغت جوانان دانست و بیان کرد: برنامه‌های آموزشی، فرهنگی اجتماعی، خدمات عام المنفعه و بشردوستانه از اهداف دیگر این طرح است.

سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز در ادامه اعلام کرد: برنامه‌های این معاونت برای جذب، پرورش، آموزش و تربیت اعضا در اجرای برنامه‌های فرهنگی و بشردوستانه و تحقق اهداف چهارگانه هلال احمر در سطح جامعه است.

هاشم نژاد، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج در این مراسم اظهار کرد: جوانان عضو کانون های هلال احمر در کنار آموزش های امدادی، روابط اجتماعی، مشارکت در کارهای عام المنفعه، مسئولیت پذیری، ایده پردازی و انجام کار گروهی را با حضور در هماش‌ها، کارگاه‌ها، اردوها و جشن‌ها تجربه می کنند.

وی تصریح کرد: از ابتدای تیر تا پایان شهریور، ۴۵۰ تن در هشت کارگاه طرح شوق رویش این جمعیت شرکت کردند و واحد جوانان توانست صد و هشتاد عضو جدید را از طریق این کارگاه‌ها جذب کند.

گفتنی است، در پایان آیین اختتامیه طرح شوق رویش، معاون امور جوانان و مسئول دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر استان البرز از زحمات مسئول امور جوانان شعبه کرج، مربیان و اعضای فعال این طرح با اهدای لوح سپاس، قدردانی کردند.

 

rcsalborz_42487494_544785052616891_862126912748884974_n.jpg

 

رابط خبری واحد جوانان شعبه کرج: فریبا محمدی

تنظیم: هدیه الزهرا خوشنویس

نویسنده:مهدی دودانگه

کانال سروش اخبار جمعیت هلال احمر استان البرز

Back To Top